Hastane Nakliye

Ev eşyasında olduğu kadar iş yeri ve kurumsal alan eşyalarının transferlerinde de başarı yakalayarak her ihtiyaca uygun çözümler sunan firmamız, sağlık sektörünün ihtiyaç duymuş olduğu nakliye hizmetlerine bütün donanımları ve ekipmanları ile en kaliteli ve hızlı bir şekilde cevap vermektedir. Polikliniklerin, muayenehanelerin, laboratuarların, kliniklerin ve geniş kapsamlı hastanelerin transferlerinde, devreye giren şirketimiz, bu alan için özel olarak kullanmış olduğu ambalajlama, taşıma ve ulaştırma sistemleri ile sorunsuz çalışmalara imza atmaktadır. Uzman ekspertiz personelimiz ile iletişime geçerek, taşınma için gerekli olan bütün malzeme ve donanımların analizi ve fiyatı hakkında bilgi alabilen müşterilerimiz, anlaşma saati ve gününü de kendileri belirleyerek, zaman ve iş kaybına uğramadan işlemlerini gerçekleştirme imkanı elde edebilmektedirler.


Hepside alanında deneyimli personellerimiz ile demontaj ve ambalajlama işlemlerini, bizzat titizlikle üstlenerek, en sağlıklı taşıma profili oluşturan firmamız Kozyatağı Hastane Taşımacılığı başta olmak üzere tüm özel ve kamusal hastaneleri; kapalı süspansiyonlu araç desteği ile hiçbir eşya ve cihaza zarar gelmeyecek şekilde, paketlenip, taşınmasını sağlamaktadır. Vermiş olduğu bütün hizmetlerini hem müşteri memnuniyeti, hem de şirket güvenilirliği açısından sigorta kapsamına alarak çalışmalarını gerçekleştiren şirketimiz, olası bir sorun karşısında da zarar tazmini yaparak oluşan hasarları bizzat kendisi karşılamaktadır. Kozyatağı Hastane Taşımacılık olarak en hızlı ve güvenilir transfer hizmetlerini, yılların deneyimine ve hizmet kalitesine dayanarak, sizlerin beklentileri doğrultusunda gerçekleştiren firmamız, sektörünün son model taşıma tekniklerini ve gelişmiş donanımlarını kullanarak, bu tür nakliyatların en sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.


Seçkin ve nitelikli hizmetlerine ekonomik fiyatları da ekleyerek, bütün müşterilerinin beklentilerine hitap eden çalışmalar gerçekleştiren kuruluşumuz, Kozyatağı Hastane Nakliyat çözümleri ile de müşterileri arasında memnuniyet, rakipleri arasında fark kazanmaktadır.