Kaliteli Nakliyat Anlayışı

Kaliteli ve güvenilir evden eve nakliyat anlayışını , hem sektör olsun hem de firmamız bünyesinde geliştirmeyi en büyük sorumluluklarımızdan biri olarak gördük. Firmamız kuruluşundan bu yana tavsiye sistemi üzerinde durarak, müşteri memnuniyeti ne kadar iyi olursa reklamsız ve mutlak müşteriye ulaşma gerçeğini benimseyerek ona göre hareket etmiştir.


Randevulu sistemle çalışan firmamız reklamsız ve sponsorsuz çalışarak tamamiyle hizmetindeki kalite ile Özellikle İstanbul başta olmak üzere bütün Türkiye içerisinde sesini duyurdu. Bize göre sektör ne olursa olsun yapılan iş ne olursa olsun, işinize önem verip en iyi şekilde yapmak ve rakiplerinizi takip ederek yenilikler yaparak müşteri memnuniyetini arttırmak sektörün lideri olmak için işin %90’ını halletmek demektir.


Her işi profesyoneli yapmalı anlayışından şunu çıkardık: Marangoz personeli olmalı bununla birlikte paketleme ve ambalajlama personeli, taşıma personeli, şoför, araç tasarımları, ofis çalışanları, malzemenin kalitesi ve işine kurumsal anlamda önem veren bir firma. Bunların toplamı ve koordineli çalışması sonucu ancak iyi bir hizmet sunulabilir. Her kes görevi ne olursa olsun önemseyerek ve emek vererek işini yerine getirdiği zaman kesinlikle kaliteli bir evden eve nakliyat hizmeti sunmuş olurlar.