Şirket Taşımacılık

Sunmuş olduğumuz çok yönlü nakliyat hizmetleri ile kurumsal şirketlerin ve ofislerin transfer ihtiyaçlarına en hızlı ve güvenilir nakliyat çözümlerini sunan firmamız Kozyatağı Şirket Nakliyatı başta olmak üzere tüm İstanbul ve Türkiye geneline kurumsal taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Sağladığı ücretsiz eksper personel desteği ile müşterilerine sunacağı hizmetin ve fiyatın bilgilerini analiz ederek, gerekli olan eleman ve araç desteğini, anlaşma sağlanan gün ve saate alana yönlendiren firmamız, bütün donanımları ile tam teşekküllü bir nakliye hizmeti gerçekleştirmek için hazır bulunmaktadır.


Hepsi de kendi dalında profesyonel çalışan eleman ekipmanları ile şirkette bulunan bütün eşyaların ambalajlanmasını yapan, kullandığı ithal pet graft kağıtlar, koli, havalı naylon, fıçı gibi malzemelerle hasarsız ve güvenli bir şekilde taşınmasına zemin hazırlayan firmamız, kapalı, süspansiyonlu, son model donanımlı araçlarla, eşyaları ulaşması gereken yeni mekanlarına transferini sağlamaktadır. Anlaşmalar dahiline aldığı demontaj ve montaj işlemleri ile de müşterilerine zahmetsiz bir transportun kapılarını açan şirketimiz, ayrıca olası bir hasar karşısında sağladığı zarar tazmini ile de müşterilerinin tercih ve memnuniyetini kazanmaktadır.


Kozyatağı Şirket Taşımacılığı başta olmak üzere ülke geneline verdiği kurumsal hizmetler ile sektöründe ki farklı ve değişik ihtiyaçlara uygun çözümler sunan firmamız, alanının en kaliteli ve disiplinli hizmetini, en cazip ve uygun fiyata sunmaktadır. Kozyatağı Şirket Taşıma Fiyatı ile de müşterilerinin hem cebine hem de gönlüne hitap eden kuruluşumuz, 7 gün 24 saat sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çalışır.